• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ParolaYayinevi/
  • https://twitter.com/parolayayinlari
Üyelik Girişi
SATIŞ NOKTALARI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anasayfa


     UMUDA DANS

   
Ürün Kodu : 9786057522818
Üretici : Parola Yayınları
Fiyat : 33 TL 
Ürün Özellikleri
352 Sayfa
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Yayın No:501
Tür: Roman
Sayfa: 352
Ebat:13,5 x 21
Baskı: Ekim 2019

ARKA KAPAK YAZISI

Biri baleye diğeri basketbola âşık… Ela sadece sahnelerde pointe’siyle uçuştuğunda mutlu olur, Aren de basket sahasında topu sürerken… Ancak, yeşil gözleri, kızıl saçları, mermer gibi teni ve çıldırtıcı çilleriyle dünya güzeli Ela, sahaların yıldızı, masmavi gözlü Aren’le karşılaştığında bir şeylerin değişeceği kesindi. Tüm geliri bir çocuk hastanesi yapımına bağışlanacak sosyal sorumluluk projesinde, birlikte buz pateni yapmaları istendiğinde ikisi de bu işin onları nasıl bir yola çıkardığını bilmiyorlardı. İkisi de aşkı buz üstünde birbirlerine tutunarak yakalayacaklarını bilmiyorlardı.

~
Aşkın sadece romanlarda tutkuyla yaşandığı günümüzde,okurun duygusal ihtiyacını tamamıyla karşılıyor Başak Kızıltan. Kahramanları gerçek bir aşkla buluşturduğu her cümlede sevgilinizden beklediğiniz yakınlığı bulacaksınız.

~

Çağımızın romantizm susamışlığında kana kana okunacak bir roman. Başak Kızıltan’ın elinizden bırakamayacağınız bu kitabında romantizm ve gerçekçilik o kadar içiçe ki. Umuda Dans okuyucuyu özlediğimiz mutlu sonların hiç de imkânsız olmadığına inandırıyor.” -Demet Altınyeleklioğlu

 
 
Talep Formu
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
Konu
Mesaj