• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ParolaYayinevi/
  • https://twitter.com/parolayayinlari
Üyelik Girişi
SATIŞ NOKTALARI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anasayfa


     ARES'İN ÇAĞ'I

   
Ürün Kodu : 978-605-7522-95-5
Üretici : Parola Yayınları
Fiyat : 40 TL 
Ürün Özellikleri
480 SAYFA
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Yayın No: 507
Tür: Roman
Sayfa: 480
Ebat:13,5 x 21
Baskı:Kasım 2019


ARKA KAPAK YAZISI

Ares’in sessizliği genç kadının kendini kötü hissetmesine sebep olmuştu. Çağ ay ışığının denizde yansıyışına dikkat kesilirken, *İşleri yoluna koyar koymaz gelirim,* diye tekrar etti.

Ares kollarını onun etrafından çözüp geri çekildi. Çağ arkasına dönüp baktığında Ares yatakta oturarak ona sırtını dönmüştü. Çağ da yatakta doğrulup sırtını yatak başlığına yaslayarak, *Neden bir şey söylemiyorsun?* diye sordu.

Ares sıkıntıyla öne doğru eğilip dirseklerini dizlerine yasladı. Gözleri ormanın içinde gezerken Çağ’ın söylediklerini düşündü. Elbette tekrar gelmesini istiyordu. Tekrar, tekrar ne kadar isterse gelebilirdi ama nereye kadar sürecekti. Bir zaman sonra umutla onu beklerken, Çağ sıkılacak ve artık gelmemeye karar verecekti.

Ayağa kalktı. Çağ, *Ares!* diye sitemli bir sesle adını seslenirken yerdeki şortunu alıp giydikten sonra, *Buraya bir daha gelmeyeceksin!* dedi.

Çağ’ın ağzı açık kaldı. *Sen ne demek istiyorsun?* diyen genç kadın şaşkınlıkla fısıldarken Ares ona dönüp, *Gelemezsin Çağ. Kaç defa gelebileceksin ha, bir defa, iki defa? Sonunda ne olacak? Sıkılacak ve artık gelmek istemeyeceksin. Sonra…* diye bağırdı.

Çağ’ın gözleri doldu, nefes alışları sıklaşmıştı. Kafasını eğdi. Gözyaşları kucağına damlarken *Tamam,* diye fısıldadı.

Küçük bir adada yaşanan on dört günlük aşkın ardından biri kalmak, diğeri gitmek zorundaydı. Ama bilmiyorlardı ki hikâyeleri ayrılığın ardından başlıyordu.. 
 
Talep Formu
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
Konu
Mesaj